Zakupy Wycieczki

O nas

Witamy serdecznie na stronie Asestravel.

Koncepcja stworzenia miejsca, gdzie klient w dalekiej od typowego standardu biurowego atmosferze może przedstawić swoje pasje i marzenia podróżnicze, porozmawiać o turystyce przy filiżance dobrej kawy, dojrzewała w nas długo.

Wiedzieliśmy jedno - postaramy się zrobić wszystko, aby nasz klient otrzymał profesjonalną obsługę oraz ofertę dopasowaną do swoich preferencji, a przy tym spędził mile czas. Nasza oferta obejmująca niemal cały świat jest w stanie zaspokoić nawet najbardziej wykwintne gusta, a współpraca ze sprawdzonymi organizatorami daje gwarancję udanego wypoczynku.

Zapraszamy do rezerwacji on/line za pomocą wyszukiwarki, a jeśli będziesz w pobliżu wstąp do nas, przekonaj się, że naprawdę warto.

Nasze motto …cały świat w jednym miejscu… w pełni oddaje zakres oferty Asestravel. Znajdziecie w niej Państwo zarówno bliskie kraje europejskie, jak i daleką Australię. W zależności od upodobań wyszukacie ofertę słodkiego leniuchowania, jak i aktywnego spędzania wolnego czasu.
To, co pragniemy zaoferować naszym klientom, to sprawdzony wypoczynek w atrakcyjnych miejscach i rejonach świata.
Z nami możecie zaplanować urlop w słonecznej Grecji czy pełnym zabytków Egipcie, odpocząć na plażach ciepłych mórz, odbyć trekking w najdziksze zakątki Amazońskiej dżungli, bądź zanurzyć się w gąszcz zabytków starożytnego Rzymu. Posiadamy w swojej ofercie pełen przekrój wyjazdów rodzinnych, obozów i kolonii młodzieżowych, wycieczek objazdowych po Europie oraz atrakcyjnych wyjazdów weekendowo/świątecznych.

Partnerzy - biura podróży

alfa-star almatur atlas-tours atur ctk delta ecco-holiday ecco-travel ept exim-tours gama index jaworzyna joanna konsorcjum-pbp kontynenty lakier logos-travel oasis-tours orka-travel oskar sindbad skarpa sol-tours soltur sopol sunshine tecza wezyr
Facebook