Zakupy Wycieczki

Jak rezerwować

Proponujemy Państwu rezerwację za pomocą strony internetowej Asestravel, jest to niezwykle proste, oszczędza Państwa czas i daje swobodę wyboru oferty w domowym zaciszu, bez pośpiechu i zbędnych kosztów.

Wybór oferty:

Na stronie Asestravel istnieje kilka sposobów wyboru interesującego Państwa wyjazdu, bądź zakupu.
Za pomocą wyszukiwarki.
Wybór konkretnej opcji z boksu „Zakupy”.
Wybór konkretnej opcji wyjazdu z boksu „Wycieczki”.
Wybór z boksów last minute, ofert sezonowych lato/zima, ofert egzotycznych.

Wyszukiwarka

Korzystając z wyszukiwarki możemy dokładnie określić interesujące nas parametry wyjazdu, czyli: kraj, region, miejscowość, cenę maksymalną, rodzaj transportu, opcję wyżywienia, kategorię hotelu, miejsce skąd chcemy jechać/lecieć, termin wyjazdu,(trzeba dopisać nad „ilość dni” oraz) ilość dni naszego pobytu.
Aby dokładniej sprecyzować swoje wymagania mogą Państwo w okienku na dole wyszukiwarki dopisać konkretną atrakcję, jaka Państwa interesuje podczas pobytu, np. basen, korty tenisowe, nurkowanie itp.
Sugerujemy wybranie na początek kilku podstawowych parametrów np. kraj, rodzaju transportu, opcji posiłków i dopiero późniejsze uszczegóławianie kryteriów.
Po wybraniu odpowiednich parametrów i kliknięciu przycisku "szukaj" wyświetli się lista ofert wśród, których możemy wybrać tę ofertę, która nam najbardziej odpowiada.

Rezerwacja wycieczki:

Po dokonaniu wyboru wycieczki oraz po znalezieniu terminu spełniającego Państwa oczekiwania prosimy dokonać wstępnej rezerwacji oferty poprzez kliknięcie na pole "rezerwuj".
Wypełniając formularz na stronie przekażą nam Państwo niezbędne dane do przygotowania dokumentów, nie oznacza to jednak gwarancji wyjazdu (nie jest to zawarcie umowy w rozumieniu kodeksu cywilnego) oraz jednocześnie nie obliguje Państwa do ponoszenia kosztów. Przesłanie wstępnej rezerwacji jest potwierdzeniem zapoznania się z warunkami uczestnictwa w danej imprezie.
Wypełniony formularz zgłoszeniowy zostaje automatycznie przesłany do odpowiedniej osoby, która będzie Państwa opiekunem i pomoże przy załatwieniu dalszych formalności.

Podpisanie umowy i płatności:

Po sprawdzeniu dostępności miejsc nasz doradca kontaktuje się z Państwem (e-mail lub telefonicznie).
Po potwierdzeniu chęci udziału w imprezie doradca przesyła do Państwa wypełnioną umowę - zgłoszenie oraz warunki uczestnictwa (na podany adres e-mail lub numer faksu).
Po zapoznaniu się z dokumentami i zaakceptowaniu warunków wyjazdu dokonujecie Państwo wpłaty podanej kwoty na wskazane konto.
Bank Pekao S.A. : 34 1240 4940 1111 0010 2017 3932
W momencie podpisania umowy - zgłoszenia zawarta zostaje umowa między Klientem a Biurem Turystycznym.
Czytelnie podpisaną umowę-zgłoszenie oraz potwierdzenie dokonania przelewu odsyłają Państwo mailem do opiekującego się Państwem doradcy, lub faxem na numer (032) 647 71 08. Potwierdzenie wpłaty jest równoznaczne z zakończeniem rezerwacji i dokonaniem sprzedaży.
Prosimy o przestrzeganie ustalonych z doradcą terminów płatności - gwarantuje to utrzymanie wstępnie rezerwowanych miejsc.
Bilety lotnicze i dokumenty podróżne dostarczymy Państwu na wskazany adres domowy lub będą czekały na Państwa w punkcie odpraw na lotnisku.

Polityka prywatności:

Każdego z naszych doradców obowiązuje umowa o poufności, która zobowiązuje go do nie udostępniania i nie rozpowszechniania danych osobowych klienta. Tak więc zmartwienie dotyczące bezpieczeństwa danych osobowych nie dotyczy naszych klientów.
Użytkownicy, którzy poprzez portal dokonują zakupu usług turystycznych, przekazują dane konieczne w procesie rezerwacji. Dane te objęte są ochroną zgodnie z "Ustawą o ochronie danych osobowych", a ich udostępnienie ma charakter dobrowolny i związane jest wyłącznie z procedurą rezerwacji i zakupu oferty turystycznej. Wypełnienie formularza rezerwacji i zakupu usługi turystycznej oznacza zgodę użytkownika na przetwarzanie jego danych osobowych.
Informacje przechowywane i przetwarzane są z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymogi polskiego prawa.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy kontakt tel. 032 647 71 07, 032 647 71 08 lub droga mailową biuro@asestravel.pl

Zakupy

Korzystając z boksu zakupy mogą Państwo dokonać rezerwacji biletów, wynająć samochód, zakupić ubezpieczenie, kartę EURO26, a także wynająć hotel.

Wycieczki

W boksie wycieczki znajdą Państwo oferty pogrupowane według rodzajów. Klikając na interesującą nas grupę wyjazdów mają Państwo możliwość wyszukać konkretna imprezę należącą do danej grupy.

Partnerzy - biura podróży

alfa-star almatur atlas-tours atur ctk delta ecco-holiday ecco-travel ept exim-tours gama index jaworzyna joanna konsorcjum-pbp kontynenty lakier logos-travel oasis-tours orka-travel oskar sindbad skarpa sol-tours soltur sopol sunshine tecza wezyr